Информатика, 23.02.2021 13:29, Vika7550

Задача 1. Їдальня закуповує щодня масло та кг по 110 грн. за кілограм, сметану та кг по
35 грн. за кілограм, вершки m3 кг по 70 грн. за кілограм. Визначте суми,
потрібні для купівлі окремих продуктів, і загальну суму.​

Всего ответов: 1

Знаешь правильный ответ?

Задача 1. Їдальня закуповує щодня масло та кг по 110 грн. за кілограм, сметану та кг по35 грн. за кі...

Вопросы по предметам