Математика, 22.05.2020 12:47, Даша6741

Купили 10 кг печива двох видів за ціною 30 грн і 50 грн за кілограм. Скільки кілограмів печива кожного виду купили, якщо покупка коштує 360 грн?

Всего ответов: 3

Знаешь правильный ответ?

Купили 10 кг печива двох видів за ціною 30 грн і 50 грн за кілограм. Скільки кілограмів печива кожно...

Вопросы по предметам